Size bir telefon kadar yakınız
0 232 386 11 44
Dil Seçin
tren

Garantili Temiz Yağ

Anasayfa » Garantili Temiz Yağ

BypassOil Mikro Filtreleme olarak “mikron derecelendirme” satmıyoruz, “mükemmel temiz yağ” garantisini satıyoruz. Bakım yapılmaksızın makinelerinizin uzun süre çalışmasını hedefliyoruz.

Yağ temizliğinizi iyileştirmek için bir yağ filtresine ihtiyacınız mı var?
Filtre bulmak kolaydır fakat bulduğunuz filtrelerin yağın kalitesini iyileştireceğine nasıl emin olabilirsiniz?

BypassOil Mikro Filtreleme, kendisini diğer filtre tedarikçilerinden Kusursuz Yağ Temizliği garanti ederek ayırt eder.

Uygulama ne olursa olsun, kirlenme seviyesi ne olursa olsun, BypassOil Mikro Filtreleme yağ temizleyicisiyle, kirlenme probleminizin son  bulacağına emin  olabilirsiniz.

 

 

7 yıllık tecrübemiz ve sürekli Ar-Ge çalışmalarımızla yağı bypass etmek söz konusu olduğunda BypassOil Filtreleme olarak oldukça iddialıyız!

Tüm BypassOil Mikro Filtreleme filtre elemanları, Multipass Test ISO 4572‘ye göre test edilir.
ISO 4572‘ye göre test her bir µ-rating ve beta değerinin, resmi ve sertifikalı Multipass Test Laboratuvarı tarafından yapılan kapsamlı testlerle güvence altına alındığı anlamına gelir.

Bizim µ-derecelendirme değerlerimiz her zaman ABSOLUTE (beta x> 75) değerlerdir ve asla “alakasız” NOMINAL değerleri değildir.

 

0,1 µ filtre oranına, 2kg partikül ve 2 litre su emme kapasitesine sahip sahte ve güvenilir olmayan baypas filtre üreticileri / tedarikçileri konusunda temkinli olun. Sonrasında size çok daha fazla sorun çıkarabilirler.