Size bir telefon kadar yakınız
0 232 386 11 44
Language
tren

Enerji Kaynakları

Home » Enerji Kaynakları

Enerji – Güç üretimi

Santral verimliliğini artırmak için, fosil, nükleer ve yenilenebilir kaynaklardan güç üreten tesislerde BypassOil Mikro Filtreleme ürünleri kullanılmaktadır. Dünyanın dört bir yanındaki müşteriler, temiz yağ ve sıvıları sürekli, güvenilir ve ekonomik olarak koruyacak ürünler sağlamak için BypassOil Mikro Filtreleme’ye güveniyor.

Bunun sizin için anlamı basittir; santral verimliliği.

Santral verimliliğinin sağlanmasına yardımcı olmak için, BypassOil Mikro Filtreleme, hidrolik sistemlerde, pulverizatörlerde, buhar türbinlerinde, güç transformatörlerinde ve diğer güç üretim ekipmanlarında yağ elde etmek için derinlik filtreleri, vakum filtreleri ve santrifüjler sağlar.

Santral verimliliğini korumak zor olabilir; Güç santrallerinde hidrolik ve diğer sıvı sistemleri için çalışma koşulları serttir. Pulverizatörlerde kirlenme, toz ve nem, dişli yağı üzerinde ciddi bir olumsuz etkiye sahiptir.

Yağ, hızlı oksidasyona uğrar ve buhar / su ve kirlenme sonucu yatakların korozyonuna neden olur. Trafo yağının yalıtım verimliliği su ve gaz nedeniyle azalır.

BypassOil Mikro Filtreleme, su ve kirlilik etkilerinden dolayı ekipman arızalarını önlemek için enerji santrali verimliliğini korumaya yardımcı olacak bilgi ve deneyime sahiptir.

Jeneratör setleri

Enerji jeneratörü kiralama şirketleri için tüm endüstriye uygun, verimli ve uygun maliyetli bakım elde etmek kolay değildir. Su ve aşırı kirlenme nedeniyle ekipman arızaları yaygındır.

Ancak BypassOil Mikro Filtreleme, YAĞ ve YAKIT temizliğini mükemmel bir şekilde temizleyen bir dizi filtreleme sistemi sunar.
BypassOil Mikro Filtreleme yağ değişimi sayesinde 400-500 saatten 2.000 saate kadar uzatılabilir. Daha fazla bilgi için BypassOil Mikro Filtreleme temsilcimizi arayabilirsiniz. Arama yapmak için tıklayınız… 

BypassOil Mikro Filtreleme Ürünleri