Size bir telefon kadar yakınız
0 232 386 11 44
Dil Seçin
tren

Bypass Yağ Temizleme

Bypass Yağ Temizleme

Bypass Yağ Temizleme

Bypassoil Mikro Filtreleme yağ temizleyicileri partikülleri 2 mikrona kadar çıkarır, aynı zamanda su ve oksidasyon kalıntılarını da giderir.

Verimli yağ filtrasyonu bir zorunluluktur ve petrol temizliğinin iyileştirilmesi önemli tasarruflara neden olur. Herkes kabul eder.

Fakat su ve çamur gibi katı parçacıklar nasıl temizlenebilir? Bypassoil Mikro Filtreleme ile çok basit!

 

BypassOil Mikro Filtreleme, yağın 114 mm’lik bir filtre kütlesini geçmesi gereken AXIAL akış prensibine dayanmaktadır! Bu geleneksel inline filtrelerin 1-2 mm kalınlığından çok farklıdır.

Ayrıca, BypassOil Mikro Filtreleme, su ve oksidasyon kalıntılarının emilmesini sağlayan özel olarak tasarlanmış bir selüloz ortamı kullanır.

Bu, sadece yağ filtreleri değil, hepsi bir arada YAĞ TEMİZLEME cihazı olan BypassOil Mikro Filtreleme yapar.

Bypassoil Mikro Filtreleme verimliliğinin ve yüksek performans düzeyinin nedenlerinden biri, optimum filtreleme prensiplerini ve mekanizmalarını uygulamaya geçirmesidir:

Düşük akış, düşük basınç, akış ve basınç darbeleri ve eksenel filtrasyon, yağın 114 mm’lik yağ filtresi malzemesinden geçmesini sağlayan patentli selüloz filtre malzemesi ile birleştirilmiştir.

Sonuç, bir filtre elemanı ile katı partiküllerin , su , çamurun , reçinelerin ve oksidasyon ürünlerinin etkin bir şekilde uzaklaştırılmasını sağlayan bir filtrasyon sistemidir . 3 fonksiyon, hepsi tek bir filtre elemanı içinde!

Filtre elemanı kurulumu

Özel bir selüloz Malzemesi

Yukarı akış yönlü eksenel filtrasyon prensibi kullanılır.

2den çıkan yağın filtrasyon edileceği kısım.

Birbiriyle sıkışık katmanlar bulunan filtre elemanı.

Yoğunluğu arttırmak amaçlı kullanılan sıkıştırıcı.

tabanı korur partikül geçişini durdurur.

Filtre elemanını kolay sökmek için kullanılan iki adet şerit kanca.

Birkaç hafta çalıştıktan sonra, koyu renkli yağınızı yavaş yavaş arındırarak yeni kadar parlak hale geldiğini göreceksiniz.

Bu 3 özellik kombinasyonu ve her biri için yüksek verim seviyesi, Bypassoil Mikro Filtreleme’yi dünya çapında yağ filtrasyonunda benzersiz kılar.

Bir hidrolik sistemdeki kirliliğin evrimi:

BypassOil Mikro Filtreleme, yağı sadece temizlemez, aynı zamanda sürekli temiz tutar.